Par mani

Mani sauc Arta. Esmu 25 gadus veca divu bērnu, četru kaķu un nu jau arī viena grāmatu bloga mamma. Lasu un paijāju grāmatas lielāko dienas daļu, tāpēc tapis VĒL VIENS GRĀMATU BLOGS – mana iespēja dalīties arī ar jums šajā grāmatu mīlestībā. Un, kas zina, varbūt kādu dienu tieši manis pamudināts, Tu izlasīsi grāmatu, kuru varēsi ierindot savu iemīļotāko grāmatu sarakstā.

Bloga ierakstus izauklēju kā ķenguru māte savus bērnus, tāpēc bieži vien tie tiek arī papildināti ar dažādiem piedzīvojumu stāstiem iz manas dzīves, kas padara gan katru bloga ierakstu, gan gaisotni pašā blogā intīmāku. Rakstu daudz, jo ikdienā runāju maz (vai runāju maz, jo ikdienā rakstu daudz), tāpēc katrā ierakstā var nākties iesprūst uz mazliet vairāk minūtēm, nekā plānots. Taču, ja pie rokas ir siltas tējas vai gardas kafijas krūze, mana sabiedrība var šķist pat ļoti patīkama (HA!).

Sadarbojos ar Jāņa Rozes un Zvaigznes ABC apgādu (un esmu atvērta arī citām sadarbībām: arta.brice@gmail.com) taču tas nenozīmē, ka kaut kādā veidā tiktu ietekmētas manas grāmatu atsauksmes. Rakstu tieši to, ko domāju un ne grama vairāk vai mazāk!

Kāpēc Austras Grāmatas?

Austra senlatviešu mitoloģijā ir Rītausmas dieviete. Rīta ausma ir punkts, pret kuru atduras nakts, sākoties jaunai dienai. Lai daudz rīta blāzmas manos domu dārzos… Uz tikšanos starp grāmatu rindiņām!

Atpakaļ uz lapas augšu